Pracownia fotograficzna FOTOBUENO to świeże spojrzenie na fotografię ślubną, to reporterski styl pracy, kreatywne kadry, naturalne emocje i staranne opracowanie zdjęć.
FOTOBUENO to Monika i Piotr, czyli zgrany i pozytywny duet doświadczonych i profesjonalnych fotografów.

 

W skład naszej oferty ślubnej wchodzą:

 

_ sesja narzeczeńska
najczęściej odbywa się w miejscu dla Was szczególnym. Może to być miejsce zaręczyn, miejsce poznania się, ulubiona restauracja czy bar, kino lub cokolwiek innego - najważniejsze, żeby nie było to miejsce przypadkowe. Powstałe zdjęcia możecie wykorzystać do zaproszeń, podziękowań dla gości, pokazu podczas wesela, dekoracji sali weselnej itd.

 

_ reportaż ślubny
składa się z trzech części: przygotowań, ceremonii i wesela.
Jesteśmy z Wami od przygotowań, podczas których fotografujemy przedślubne stresy, ogólne zamieszanie, mnóstwo detali, makijaż, Wasze stroje, błogosławieństwo.
Podczas ceremonii jesteśmy dyskretni. Nie używamy lamp, wykorzystujemy zastane światło, szukamy pięknych momentów.
Na weselu staramy się uchwycić szalone tańce, radosne i spontaniczne sytuacje. Nie zapominamy o zdjęciu grupowym, ani o portretach ze znajomymi. Zwykle pracujemy do godziny 1, ale jeśli planujecie jakieś ciekawe nocne atrakcje, chętnie zostaniemy z Wami dłużej.

_ sesja plenerowa
Nasze plenery to połączenie dobrej zabawy z kreatywnym i profesjonalnym fotografowaniem. Efektem są naturalne zdjęcia wypełnione pozytywnymi emocjami.
Przed sesją plenerową zawsze przedstawiamy wiele miejsc i pomysłów . Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje. Sesja plenerowa może odbyć się w górach lub nad morzem, na dachu lub pod wodą, w opuszczonym budynku lub w nowoczesnym biurowcu, na łące lub w lesie, w Polsce lub za granicą. Szczególną inspiracją są dla nas plenery zagraniczne. Odwiedziliśmy m.in. Hiszpanię, Włochy, Niemcy, Chorwację, Francję, Turcję, a nawet egzotyczną Tajlandię. Jeśli planujecie ciekawą podróż chętnie dołączymy do Was na 2 dni z naszymi aparatami i pomysłami.
Śmiało możemy stwierdzić, że sesje plenerowe to nasza specjalność :)

_fotobudka
...a raczej mini studio fotograficzne obsługiwane przez fotografa w ustalonych godzinach podczas wesela. Fotobudka wyposażona jest w profesjonalne tło i oświetlenie fotograficzne. W fotobudce goście mają do dyspozycji różne zabawne akcesoria i gadżety. Dzięki fotobudce, na weselu powstaje wiele nieszablonowych zdjęć, a ich ilość i oryginalność zależy przede wszystkim od wyobraźni i wytrwałości gości weselnych. Naszym zdaniem jest to bardzo sympatyczne urozmaicenie przyjęcia weselnego.

_albumy
W naszej ofercie znajdziecie różne przykłady albumów. Wykonujemy zarówno albumy tradycyjne, jak również nowoczesne, indywidualnie zaprojektowane fotoalbumy.

Więcej szczegółów znajdziecie w naszej ofercie cenowej, którą chętnie prześlemy do Was mailem.

Czekamy na pytania od Was!